alumexx Group lanceert de nieuwe actiefolder Q2 voor het bouwseizoen.
Met het aanbreken van de lente start traditioneel een drukke periode in de bouwsector. Om professionals optimaal te ondersteunen in deze fase introduceert de Alumexx Group de actiefolder van Q2, gericht op een sterk en compleet seizoensaanbod.
De actiefolder combineert scherpe prijsstellingen met praktische extra’s en complete oplossingen voor werken op hoogte, transport en veiligheid. Daarbij ligt de nadruk op producten die direct inzetbaar zijn op de bouwplaats en aansluiten op de actuele vraag in de markt.
Een van deze praktische extra’s binnen de actiefolder is de Eurostairs Reformladder, die tijdelijk wordt geleverd met een gratis Ladder Grip t.w.v. €59. Deze toevoeging zorgt voor extra stabiliteit en veiligheid tijdens het gebruik en maakt de reformladder nog aantrekkelijker voor de professionele eindgebruiker.
Naast deze highlight bevat de actiefolder een breed aanbod aan rolsteigers, trappen, ladders en dakrandbeveiliging, inclusief diverse gratis extra’s en uitbreidingsmogelijkheden.
Actieperiode: geldig tot en met 30 juni 2026.
Met de actiefolder biedt Alumexx Group professionals de juiste middelen om het bouwseizoen krachtig te starten. Download de nieuwe actiefolder en ontdek alle producten en actievoorwaarden.